10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Ca va

06 Jul 2019
Muzik Shqip - 2Ton - Ca va

2Ton - Ca va (Official Video) reperi 2Ton ka publikuar kengen e tij me te re. kjo keng vjen e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur dhe veror,kenga vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi 2Ton, kjo keng gjithashtu eshte publikuar ne Youtube te kanali 2TONoffical.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android