10minuta lajme shqip blue1
Eni Koci feat. Lindon - Bella

06 Jul 2019
Muzik Shqip - Eni Koci feat. Lindon - Bella

Eni Koci feat. Lindon - Bella (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer e publikut Eni Koci ka lansuar projketin e saj te ri.kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetarin Lindon, kjo eshte bashkpunimi i pare mes dyshes.dueti i dyshes titullohet "Bella", kjo keng vjen e realizuar me Muzika nga Genc Prelvukaj dhe me Tekst te shkruar nga vet Eni dhe Lindon, gjithashtu per Klipin eshte kujdesur Black Fish.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android