10minuta lajme shqip blue1
Radoo x Malocash - Po rrina

06 Jul 2019
Muzik Shqip - Radoo x Malocash - Po rrina

Radoo x Malocash - Po rrina (Official Video), reperi i njohur Radoo sapo ka publikuar kengen e tij me te re.kenga e cila mban titullin "Po rrina" vjen ne bashkpunim me Malocash.kenga "Po rrina" po pelqehet shume dhe po vazhdon te klikohet shume.per Tekstin, Muziken dhe Videoklipin e kesaj kenge eshte perkujdesur Mbreti Records ne Zvicerr, gjithashtu edhe kengen mund ta gjeni po te i njejti kanal ne Youtube te Mbreti Records.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android