10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

08 Jul 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule (Official Video), kengetarja e njohur Dafina Zeqiri dhe reperi Lumi B kane publikuar duetin e tyre me te ri.ky nuk eshte bashpunimi i pare mes dyshes, ata kan pas edhe disa duete te tjera te cilat kane qene shume te sukseshme.kenga e re e cila sapo eshte lansuar mban titullin "Lule Lule".kenga e re vjen e punuar me nga Moneyz, kurse me Videoklip te xhiruar nga Entermdia.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android