Print this page

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

08 Jul 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule (Official Video), kengetarja e njohur Dafina Zeqiri dhe reperi Lumi B kane publikuar duetin e tyre me te ri.ky nuk eshte bashpunimi i pare mes dyshes, ata kan pas edhe disa duete te tjera te cilat kane qene shume te sukseshme.kenga e re e cila sapo eshte lansuar mban titullin "Lule Lule".kenga e re vjen e punuar me nga Moneyz, kurse me Videoklip te xhiruar nga Entermdia.

Rate this item
(2 votes)