10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - Mem

08 Jul 2019
Muzik Shqip - Ledri Vula - Mem

Ledri Vula - Mem (Official Video), reperi Ledri Vula ka sjell projektin me te ri i cili titullohet "Mem", kenga e re vjen e realizuar me Muzik nga BigBang, kurse me Tekst te shkruar nga vet Ledri. reperi kengen e ka kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur Supercut.kengen gjithashtu mund ta gjeni te kanali zyrtare te Ledri Vula.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android