10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft Anxhela Peristeri - Fiksim

08 Jul 2019
Muzik Shqip - Gold AG ft Anxhela Peristeri - Fiksim

Gold AG ft Anxhela Peristeri - Fiksim (Official video), kengetarja Anxhela Peristeri dhe Gold Ag kane publikuar duetin e ri.kenga e re e cila mban titullin "Fiksim" eshte ritmike dhe verore.per Muziken dhe Orkestrimin e kenges eshte kujdesur Florent Boshnjaku, ndersa Tekstin e ka shkruar vet reperi. kenga poashtu vjen me Klip te cilin e ka punuar Max Production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android