10minuta lajme shqip blue1
Rina feat. Koston - Ideal

27 Jul 2019
Muzik Shqip - Rina feat. Koston - Ideal

Rina feat. Koston - Ideal (Official Video), kengetarja Rina ka publikuar kengen e saj me te re e cila ne vjen ne bashkpunim me reperin Koston.kenga e dyshes mban titullin "Ideal", per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur ZzapnChriss dhe Koston, gjithashtu per Tekstin eshte kujdesur Rina, Koston dhe i2H."Ideal" eshte kompletuar me Videoklip te cilin e ka punuar Filmantion.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android