10minuta lajme shqip blue1
Shkurte Gashi - Vitet

27 Jul 2019
Muzik Shqip - QXB8dWiZOvE

Shkurte Gashi - Vitet (Official Video), kengetarja e njohur Shkurte Gashi ka lansuar kengen e saj te re.kenge a e re titullohet "Vitet". kjo kenge vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet Shkurtja, gjithashtu kenga e re vjen e kompletuar me Klip nga Vizion Media.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android