10minuta lajme shqip blue1
Gjulia - Ska

27 Jul 2019
Muzik Shqip - Gjulia - Ska

Gjulia - Ska (Official Video), kengetarja Gjulia ka publikuar kengen e saj me te re.kenga e re titullohet "Ska" per realizimin e ketij projekti eshte kujdesur Vox Production, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Soni, kenga "Ska" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android