10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka ft Nora Istrefi - Jena Nda

01 Aug 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka ft Nora Istrefi - Jena Nda

Irkenc Hyka ft Nora Istrefi - Jena Nda (Official Video), kengetarja e njohur Nora Istrefi ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen ne bashkpunim me Irkenc Hyka.Dueti i dyshes mban titullin "Jena nda", kjo kenge vjen me Muzik dhe Tekst nga Irkenci kurse me Videoklip te punuar nga Imagine Films, gjithashtu kengen mund ta gjeni tek kanali zyrtare UnixMusic Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android