10minuta lajme shqip blue1
Gjiko x Buta - My Bro

01 Aug 2019
Muzik Shqip - Gjiko x Buta - My Bro

Gjiko x Buta - My Bro (Official Video), reperi Gjiko dhe Buta kane publikuar duetin me te ri.kenga e re titullohet "My Bro" dhe eshte e realizuar me Videoklip te cilin e ka punuar produksioni Imagine Films, kurse per Tekstin dhe Muziken e ka punuar BigBang, kenga gjithashtu eshte publikuar ne Youtube te kanali personal REDBOX Entertainment.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android