10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj - Dilema

06 Aug 2019
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj - Dilema

Genc Prelvukaj - Dilema (Official Video), kengetari Genc Prelvukaj ka lansuar kengen e tij me te re e cila titullohet "Dilema". kenga e re vjen e gjitha e realizuar nga vet Genci, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur produksioni Black Fish. kenga "Dilema" eshte publikuar ne Youtube te kanali blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android