10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Syt e tu

06 Aug 2019
Muzik Shqip - Capital T - Syt e tu

Capital T - Syt e tu (Official Video), reperi i njohur i shume hiteve Capital T ka sjell kengen e tij me te re. kenga e re mban titullin "Syt e tu".kenga eshte ritmike dhe vjen e kompletuar me Videoklip shume te bukur veror. "Syt e tu" vjen e realizuar me Muzik nga Rzon dhe me Tekst te shkruar nga vet Capitali, gjithashtu kengen mund ta gjeni tek kanali personal i Capital T.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android