10minuta lajme shqip blue1
Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

06 Aug 2019
Muzik Shqip - Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite

Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite (Official Video), kengetarja Tayna ka lansuar projektin e saj te ri. kenga e re titullohet "Pasite" dhe vjen ne bashkpunim me Mc Kreshen dhe Lyrical Son. ky eshte dueti i pare mes ketyre artisteve. "Pasite" vjen e punuar nga PINT dhe Friends Entertainment, ndersa Tekstin e shkruar vet Mc Kresha, Lyrical Son dhe Tayna.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android