10minuta lajme shqip blue1
Fide - Anabella

06 Aug 2019
Muzik Shqip - Fide - Anabella

Fide - Anabella (Official Video), kenga "Anabella" e cila interpretohet nga kengetari Fide eshte publikuar ne Youtube. kenga vjen e realizuar me Muzik nga Mbreti Records ne Zvicer, kurse me Tekst te shkruar nga Fide dhe DaSop. "Anabella" gjithashtu eshte e kompletuar me nje Videoklip shume te bukur dhe veror i cili eshte punuar nga kompania Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android