10minuta lajme shqip blue1
Tuna - Nuk ma do zemra

09 Aug 2019
Muzik Shqip - Tuna - Nuk ma do zemra

Tuna - Nuk ma do zemra (Official Video), kengetarja Tuna ka publikuar kengen e saj te shume pritur. kenga e re mban titullin "Nuk ma do zemra", kjo kenge vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, kurse me Videoklip te punuar nga Max Production. kengen gjithashtu mund ta gjeni tek kanali personal TUNA.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android