10minuta lajme shqip blue1
Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru

09 Aug 2019
Muzik Shqip - Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru

Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru (Official Video), reperi Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu kane pubikuar duetin e tyre me te ri. kenga e dyshes titullohet "M`mke harru" e cila gjithashtu vjen e realizuar edhe me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar Sekuenc Studio, ndersa per Muziken eshte kujdesur Ertug dhe me Tekst te shkruar nga Ledri Vula, Ermal Fejzullahu dhe Big Bang.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android