10minuta lajme shqip blue1
Elvana Gjata - A m'don

09 Aug 2019
Muzik Shqip - Elvana Gjata - A m'don

Elvana Gjata - A m'don (Official Video), kenga "A m'don" e cila vjen nga kengetarja e njohur dhe shume e dashur Elvana Gjata eshte publikuar. kenga vjen me Tekst te punuar nga vet Elvana dhe Arbre Blass, kjo keng poashtu eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare
Elvana Gjata.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android