10minuta lajme shqip blue1
Valza x Don Phenom x Mixey - Andale

14 Aug 2019
Muzik Shqip - Valza x Don Phenom x Mixey - Andale

Valza x Don Phenom x Mixey - Andale (Official Video), Valza dhe Don Phenom kane publikuar duetin e tyre me te ri. kenga e re titullohet "Andale" dhe vjen e kompletuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar Imagine Films, gjithashtu per Tekstin eshte kujdesur Don Phenom dhe Muziken e ka punuar Mixey.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android