10minuta lajme shqip blue1
B2N & Adelajda - Zemra

19 Aug 2019
Muzik Shqip - B2N & Adelajda - Zemra

B2N & Adelajda - Zemra (Official Video), kenga e cila vjen e interpretuar nga B2N dhe Adelajda eshte publikuar ne Youtube te kanali B2N Beatz. kenga e dyshes mban titullin "Zemra", per Tekstin dhe Muzikes eshte kujdesur vet kengetari B2N.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android