10minuta lajme shqip blue1
Estto ft. Çiljeta - A je mire

19 Aug 2019
Muzik Shqip - Estto ft. Çiljeta - A je mire

Estto ft. Çiljeta - A je mire (Official Video), kengetarja e njohur Çiljeta ka ardhur me keng te re. kenga e re titullohet "A je mir" dhe vjen ne bashkpunim me Estto. per Tekstin dhe Muziken e kenges eshte kujdesur vet Estto, kurse per Videoklipin eshte kujdesur produksioni Pro Video.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android