10minuta lajme shqip blue1
Shkumbin Ismaili - Vetëm ti

19 Aug 2019
Muzik Shqip - Shkumbin Ismaili - Vetëm ti

Shkumbin Ismaili - Vetëm ti (Official Music Video), kenga "Vetem ti" e cila vjen nga kengetari Shkumbin Ismaili eshte lansuar. kenga e re vjen me Tekst dhe Muzik nga vet Shkumbini, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte perkujdesur kompania Max Production, gjithashtu kjo keng eshte e publikuar ne Youtube te kanali personal i Shkumbin Ismaili.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android