10minuta lajme shqip blue1
Luiza x Lindon - Sikur Yje

19 Aug 2019
Muzik Shqip - Luiza x Lindon - Sikur Yje

Luiza x Lindon - Sikur Yje (Official Video), kengetari Lindon dhe Luiza kane publikuar duetin e tyre. kenga e dyshes titullohet "Sikur Yje" dhe eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka punuar Imagine Films. "Sikur Yje" vjen me Muzik te realizuar nga Cricket, ndersa me Tekst te shkruar nga vet Lindoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android