10minuta lajme shqip blue1
Melinda - A po don pak

19 Aug 2019
Muzik Shqip - Melinda - A po don pak

Melinda - A po don pak (Official Video), reperja Melinda Ademi sapo ka lansuar projektin e saj me te ri, kenga e cila tiutllohet "A po don pak" vjen e punuar me Muzik nga Panda Music, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur Meldina, Tonic dhe Denk. kenga e re poashtu eshte publikuar ne Youtube te kanali personal i Melinda Ademi.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android