10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - Kenge Shpirti

26 Aug 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Kenge Shpirti

Irkenc Hyka - Kenge Shpirti (Official Video), kengetari Irkenc Hyka ka publikuar kengen e tij me te re. kenga re mban titullin "Keng Shpirti".kjo keng vjen e punuar nga vet Irkenci kurse me Tekst te punuar nga MUMA. gjithashtu kjo keng eshte e kompletuar me nje Videoklip shum te bukur dhe veror.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android