10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Pse je me to

26 Aug 2019
Muzik Shqip - Yll Limani - Pse je me to

Yll Limani - Pse je me to (Official Video), kengetari i mirnjohur dhe shume i pelqyer Yll Limani ka lansuar projektin e ri. kenga e tij e re vjen me titull "Pse je me to", kjo keng vjen e prodhuar nga BigBang, kurse me Tekst te shkruar nga vet Ylli, gjithashtu kjo keng e bukur eshte e realizuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android