10minuta lajme shqip blue1
Samanta - Golosa

26 Aug 2019
Muzik Shqip - Samanta - Golosa

Samanta - Golosa (Official Video), kenga "Galosa" e cila vjen nga kengetarja Samanta eshte publikuar ne Youtube te kanali Samanta.per Muziken e kenges eshte kujdesur Alfred Sula, ndersa Teksti eshte shkruar nga MUMA, gjithashtu "Galosa" vjen e kompletuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar produksioni Max Production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android