10minuta lajme shqip blue1
Diona Fona - Katalea

31 Aug 2019
Muzik Shqip - Diona Fona - Katalea

Diona Fona - Katalea (Official Video), kengetarja Diona Fona ka publikuar kengen me te re te saj, kenga e re e cila mban titullin "katalea" vjen e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar Sekuence, kurse kenga eshte prodhuar nga Cekic dhe BigBang, gjithashtu Tekstin e ka shkruar MUMA.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android