Print this page

Diona Fona - Katalea

31 Aug 2019
Muzik Shqip - Diona Fona - Katalea

Diona Fona - Katalea (Official Video), kengetarja Diona Fona ka publikuar kengen me te re te saj, kenga e re e cila mban titullin "katalea" vjen e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar Sekuence, kurse kenga eshte prodhuar nga Cekic dhe BigBang, gjithashtu Tekstin e ka shkruar MUMA.

Rate this item
(1 Vote)