10minuta lajme shqip blue1
LILEM - Senorita

31 Aug 2019
Muzik Shqip - LILEM - Senorita

LILEM - Senorita (Official Video) kengetari Lilem sapo ka lansuar kengen e tij me te re. kenga e cila titullohet "Senorita" vjen e punuar me Muzik nga Flow Music, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Lilem, kenga "Senorita" poashtu eshte e kompletuar edhe me nje Videoklip shum te bukur me skena verore. kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android