10minuta lajme shqip blue1
Adnan Daci - Nuse nuk e mora

11 Sep 2019
Muzik Shqip - Adnan Daci - Nuse nuk e mora

Adnan Daci - Nuse nuk e mora (Official Video), kengetari Adnan Daci ka publikuar kengen e tij me te re. kenga mban titullin "Nuse nuk e mora", kjo kenge vjen e punuar me Muzik, Tekst dhe Orkestrim nga Vullnet Ibrahimi, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur BUG production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android