Print this page

Adnan Daci - Nuse nuk e mora

11 Sep 2019
Muzik Shqip - Adnan Daci - Nuse nuk e mora

Adnan Daci - Nuse nuk e mora (Official Video), kengetari Adnan Daci ka publikuar kengen e tij me te re. kenga mban titullin "Nuse nuk e mora", kjo kenge vjen e punuar me Muzik, Tekst dhe Orkestrim nga Vullnet Ibrahimi, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur BUG production.

Rate this item
(0 votes)