10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Gjith jetën

16 Sep 2019
Muzik Shqip - 2Ton - Gjith jetën

2TON - Gjith jetën (Official Video) reperi i njohur 2Ton ka ardhur me keng te re, kenga e cila mbna titullin "Gjith jeten" vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi, kurse me Videoklip te realizuar nga Grandmedia. kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare 2TONoffical.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android