10minuta lajme shqip blue1
Radoo ft Malocash - Rakia

16 Sep 2019
Muzik Shqip - Radoo ft Malocash - Rakia

Radoo ft Malocash - Rakia (Official Video) reperi Radoo sapo ka lansuar projektin e ri, kenga e re titullohet "Rakia" dhe vjen ne bashkpunim me Malocash. kenga "Rakia" vjen me Muzik te punuar nga Mbreti Records ne Zvicer, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet Radoo dhe Malocash, gjithashtu kenga eshte kompletuar edhe me Klip shume te bukur te cilin ka prodhuar kompania Mbreti Records. "Rakia" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android