10minuta lajme shqip blue1
Art Abazi ft. Mc Kresha - Enigme

21 Sep 2019
Muzik Shqip - Art Abazi ft. Mc Kresha - Enigme

Art Abazi ft. Mc Kresha - Enigme (Official Video) kenga e cila vjen nga Art Abazi dhe Mc Kresha eshte publikuar ne Youtube.kenga e re titullohet "Enigme", kjo keng vjen e punuar me Tekst nga Fifi, Art Abazi, Mc Kresha dhe Gent Myftaraj. kengen gjithashtu mund ta gjeni tek kanali PINT.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android