10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati - MVP

21 Sep 2019
Muzik Shqip - Ronela Hajati - MVP

Ronela Hajati - MVP (Official Video), kengetarja e njohur Ronela Hajati sapo ka lansuar projektin e saj me te ri, kenga mban titullin "MVP" dhe vjen e realizuar edhe me Videoklip te cilin e ka xhiruar Sebastian production, kjo kenge eshte punuar me Muzik nga Tull Produxtion, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Ronela.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android