10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Kallem

21 Sep 2019
Muzik Shqip - Sabri Fejzullahu - Kallem

Sabri Fejzullahu - Kallem (Official Video), kengetari i mirnjohur dhe shum i pelqyer Sabri Fejzullahu sapo ka lansuar kengen me te re te tij, kenga e re vjen e realizuar me Tekst dhe Muzik nga kreshnik Avdiu, kurse Orkestrimin e kenges e ka bere Drinor Zyberaj, kenga gjithashtu vjen e kompletuar me Klip per te cilin eshte kujdesur Imagine Films.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android