10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli - Ditelindja

27 Sep 2019
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli - Ditelindja

Shyhrete Behluli - Ditelindja (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e sukseshme Shyhrete Behluli ka publikuar kengen e saj me te re me titull "Ditelindja", kenga vjen e punuar me me Tekst dhe Muzik nga Arsim Bunjaku, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Mproduction, "Ditelindja" eshte publikuar ne Youtube te kanali VizioniLibonia.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android