Print this page

Shyhrete Behluli - Ditelindja

27 Sep 2019
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli - Ditelindja

Shyhrete Behluli - Ditelindja (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e sukseshme Shyhrete Behluli ka publikuar kengen e saj me te re me titull "Ditelindja", kenga vjen e punuar me me Tekst dhe Muzik nga Arsim Bunjaku, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Mproduction, "Ditelindja" eshte publikuar ne Youtube te kanali VizioniLibonia.

Rate this item
(1 Vote)