10minuta lajme shqip blue1
Don Phenom Ft Dichy - Njo Si Ti

01 Oct 2019
Muzik Shqip - Don Phenom Ft Dichy - Njo Si Ti

Don Phenom Ft Dichy - Njo Si Ti (Official Video), reperi Don Phenom ka lansuar kengen me te re, kenga mban titullin "Njo si ti" dhe vjen ne bashkpunim me Dichy. kjo keng vjen e realizuar me Muzik nga CekicBeatz, kurse me Tekst te shkruar nga vet dyshja Don Phenom dhe Dichy, gjithashtu kenga vjen e kompletuar edhe me Klip te punuar nga Max Production.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android