10minuta lajme shqip blue1
Ylli Demaj - A bohet mire

01 Oct 2019
Muzik Shqip - Ylli Demaj - A bohet mire

Ylli Demaj - A bohet mire (Official Video), kengetari Ylli Demaj sapo ka lansuar projektin e tij me te ri. kenga e re vjen e me Muzik dhe Orkestrim nga nga Drinor Zymberi , kurse me Tekst nga kreshnik Avdiu. kenga "A bohet mir" eshte e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar Vizion Media, poashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali VizioniLibonia.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android