Print this page

Ylli Demaj - A bohet mire

01 Oct 2019
Muzik Shqip - Ylli Demaj - A bohet mire

Ylli Demaj - A bohet mire (Official Video), kengetari Ylli Demaj sapo ka lansuar projektin e tij me te ri. kenga e re vjen e me Muzik dhe Orkestrim nga nga Drinor Zymberi , kurse me Tekst nga kreshnik Avdiu. kenga "A bohet mir" eshte e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar Vizion Media, poashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali VizioniLibonia.

 

Rate this item
(0 votes)