10minuta lajme shqip blue1
Aferdita Demaku - Kush të don më shumë se motra

06 Oct 2019
Muzik Shqip - Aferdita Demaku - Kush të don më shumë se motra

Aferdita Demaku - Kush të don më shumë se motra (Official Video), kengetarja Aferdita Demaku ka publikuar kengen e saj me te re e cila i kushtohet vllaut. kjo kenge vjen e punuar me Muzik dhe Orkestrim nga Miti Geci, kurse me Tekst te shkruar nga Besim Bunjaku. kenga poashtu eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka realizuar Mproduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android