10minuta lajme shqip blue1
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

06 Oct 2019
Muzik Shqip - Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende (Official Video), kengetarja e njohur Shkurte Gashi dhe Bruno kane publikuar duetin e tyre te ri, kenga e cila tiutllohet "Jeten Tende" eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga Flori Mumajesi, kjo kenge eshte e realizuar edhe me Klip shume te bukur te cilin e ka xhiruar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android