10minuta lajme shqip blue1
Flora Gashi & Labi - Burrat Pleq me qika te reja

11 Oct 2019
Muzik Shqip - Flora Gashi & Labi - Burrat Pleq me qika te reja

Flora Gashi & Labi - Burrat Pleq me qika te reja (Official Video), kengetarja Flora Gashi Gashi dhe Labi kane publikuar bashkpunimin e tyre, kenga eshte prodhuar nga Gmusic, poashtu edhe Videon e ka punuar po kjo kompani Gmusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android