10minuta lajme shqip blue1
Shqipe Kastrati - Jam Shqiptare ne mergim

11 Oct 2019
Muzik Shqip - Shqipe Kastrati - Jam Shqiptare ne mergim

Shqipe Kastrati - Jam Shqiptare ne mergim (Official Video), kenga e re e cila vjen nga Shqipe Kastrati eshte publikuar ne Youtube. kenga e re mban titullin "Jam Shqiptare ne mergim, kete keng e cila i kushtohet per mergimetaret mund ta gjeni te kanali VizioniLibonia.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android