10minuta lajme shqip blue1
Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall

16 Oct 2019
Muzik Shqip - Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall

Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall (Official Video), kengetari Shkumbin Ismaili eshte i njohur per baladat te cilat shendrrohen ne hite. balada e tij me e re mban tiutllin "Ndjeva mall" dhe vjen me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar Max Production, kurse per Tekstin dhe Muziken eshte kujdesur vet Shkumbini.poashtu kengen mund ta gjeni tek kanali i tij personal Shkumbin Ismaili.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android