Print this page

Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall

16 Oct 2019
Muzik Shqip - Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall

Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall (Official Video), kengetari Shkumbin Ismaili eshte i njohur per baladat te cilat shendrrohen ne hite. balada e tij me e re mban tiutllin "Ndjeva mall" dhe vjen me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar Max Production, kurse per Tekstin dhe Muziken eshte kujdesur vet Shkumbini.poashtu kengen mund ta gjeni tek kanali i tij personal Shkumbin Ismaili.

 

Rate this item
(2 votes)