10minuta lajme shqip blue1
Ergi ft. Barbana Dini - Ku je

16 Oct 2019
Muzik Shqip - Ergi ft. Barbana Dini - Ku je

Ergi ft. Barbana Dini - Ku je (Official Video), kenga "Ku je" e cila vjen e interpretuar nga Ergi dhe Barbara Dini eshte publikuar. kjo kenge e bukur vjen me Muzik nga Ergi Dini, kurse me Tekst te shkruar nga Pandi Laco dhe Ergi. kjo kenge gjithashtu vjen e kompletuar me Klip te cilin e ka xhiruar Max Production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android